DOPRAVA A DORUČENÍ ZBOŽÍ

Doprava zboží je při objednávce nad částku 5.000,- Kč vč. DPH ZDARMA po celé České Republice a Slovensku

  • ROZVOZ ESHOPU - Objednané zboží doručujeme po Jihomoravském a Olomouckém kraji přímo rozvozem z našeho eshopu. Zboží je po vzájemné dohodě doručováno na smluvený termín. Nabízíme také večerní a víkendový rozvoz zboží. Těžké kuchyňské dřezy Vám řidič pomůže donést až do domu. Cena: CZ 190,- Kč vč. DPH
  • DPD - Doručení objednaného zboží na Vaši adresu nebo výdejního místa po celé České Republice a Slovensku. Cena: CZ 190,- Kč vč. DPH a SK 219,- Kč vč. DPH
  • ZÁSILKOVNA - Doručení objednaného zboží na Vámi zvolené výdejní místo po celé České Republice a Slovensku. Cena: CZ 89,- Kč vč. DPH a SK 99,- Kč vč. DPH ( lze zvolit pouze pro kuchyňské baterie a příslušenství ke kuchyňským dřezům )

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Při příjmu zásilky od přepravce, zásilku otevřete a důkladně zkontrolujte za přítomnosti řidiče. Pozornost věnujte hlavně mechanickému poškození například prasklinám, oštípaným rožkům, vrypům, atd.

POKUD JE OBAL NEBO OBSAH ZÁSILKY POŠKOZENÝ, ZBOŽÍ NEPŘEBÍREJTE!!! NA POZDĚJŠÍ REKLAMACE MECHANICKÉHO POŠKOZENÍ  ZBOŽÍ BOHUŽEL NELZE BRÁT ZŘETEL.

 

 

X

K provozování tohoto e-shopu používáme soubory cookies. Procházením e-shopu jste srozuměni stím, jak s těmito soubory nakládáme. Zde naleznete informace o využití cookies i jak je povolit či zakázat.

PŘIJMOUT VŠECHNY
NASTAVIT VLASTNÍ
NEPŘIJÍMAT