MATERIÁLY

Naše kuchyňské dřezy jsou vyrobeny z kompozitních materiálů. Kompozity jsou materiály představující kombinaci alespoň dvou nebo více různých složek. Chemickým spojením těchto prvků je docíleno vytvoření nového materiálu s vlastnostmi zcela odlišnými od vlastností výchozích materiálů.

 

MATERIÁL KUCHYŇSKÉHO DŘEZU GRANIXIT

Základ kuchyňského dřezu z tohoto materiálu tvoří přírodní mramorový prášek 80% a vysoce kvalitní polyesterová pryskyřice, krycí vrstva ( finální vrstva ) je vyrobena ze speciálního průhledného gelu, sanitárně a chemicky odolného. Hladký povrch kuchyňského dřezu je neporézní a zabraňuje uchycení a pronikání veškerých kapalných zbytků a barviv, zabraňuje tvorbě skvrn. Jedinečná technologie povrchu dřezů z materiálu GRANIXIT se skládá z prvotřídních přísad, které zvyšují odolnost proti otěru, poškrábání a dává povrchu dřezu vzhled žuly. 

Záruka na kuchyňské dřezy z materiálu GRANIXIT je 5 let

 

MATERIÁL KUCHYŇSKÉHO DŘEZU FATGRANIT

Kuchyňské dřezy jsou vyrobeny z přírodního křemene 80%, žuly 20%, pryskyřice s přísadami zajišťující spojení žulových částic. Dřezy mají vysoký stupeň antibakteriální ochrany, kterou zajišťuje přidání iontů stříbra do materiálu během výrobního procesu. Specifickou strukturou materiálu kuchyňského dřezu je dosaženo snížení hluku tekoucí vody do vaničky dřezu. Kombinace vysoké odolnosti a snadné údržby činí granit dokonalým moderním materiálem pro kuchyňské dřezy.

Záruka na kuchyňské dřezy z materiálu FATGRANIT je 10 let

 

VÝHODY A VLASTNOSTI NAŠICH KUCHYŇSKÝCH DŘEZŮ

  • Specifická struktura materiálu, která snižuje hluk dopadající vody do vaničky dřezu
  • Vysoká odolnost vůči UV záření, barvy kuchyňského dřezu zůstávají zachovány i při jeho venkovním použití
  • Specifická struktura povrchové vrstvy materiálu GRANIXIT vyznačující se vysokou odolností vůči agrasivním chemikáliím ( kromě abrazivních čistících prostředků). Hladká a neporézní vrstva zabraňuje vytváření skvrn a zajišťuje rychlé a snadné čištění.
  • Dokonale rovné a přesné montážní plochy kuchyňského dřezu
  • Hluboká a velká vanička u všech modelů
  • Velké množství modelů a barevných variant
  • Vysoká antibakteriální ochrana díky přidávání iontů stříbra během výrobního procesu
  • Vysoká odolnost proti poškrábání u materiálu FATGRANIT
  • Kuchyňské dřezy jsou dodávány včetně sifonu a papírové šablony pro přesné vyřezání montážního otvoru do pracovní desky
X

K provozování tohoto e-shopu používáme soubory cookies. Procházením e-shopu jste srozuměni stím, jak s těmito soubory nakládáme. Zde naleznete informace o využití cookies i jak je povolit či zakázat.

PŘIJMOUT VŠECHNY
NASTAVIT VLASTNÍ